انـواع لوستــر و مشخصات آنها «بخش اول»

لوستر لنتر دارای ظاهری با تم کلاسیک بوده، و بواسطه نقش ها و برجستگی های روی شاخه و زنجیردار بودن بدنه، زیبایی منحصر بفردی دارد و همین ویژگی وجه تمایز آن می باشد. این سبک لوستر غالبا برای اتاق هایی با محیطی کم یا آشپزخانه و حتی ورودی منزل بکار برده می شود. بدنه این لوستر دارای رنگ های آنتیک (زیتونی) و فورتیک (طلایی) نیز می باشد.رنگ طلایی (اصلاحاً آب طلا) دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.

لوستــر لنتـــر
بازگشت به لیست
لوستــر 9570

یکی از پرفروش ترین نوع لوستر در این فروشگاه، لوستر 9570 می باشد، این لوستر در کنار زیبایی و کیفیت ساخت، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده که باعث استقبال مشتریان گرامی شده است. این لوستر نیز از جانب شرکت، ضمانت 10 ساله آبکاری را دارا بوده و این نشانگر اطمینان کیفیت آن می باشد. بدنه این لوستر دارای رنگ های آنتیک (زیتونی) و فورتیک (طلایی) نیز می باشد.رنگ طلایی (اصلاحاً آب طلا) دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.

بازگشت به لیست
لوستــر بوگلــر

لوستر بوگلر یکی از انواع لوسترهایی است که دارای تم پست مدرن می باشد، سَبک ساخت این لوستر طرح ایتالیایی است، وجود مجسمه های برتزی در بالای هر شاخه زیبایی خاصی به لوستر و محیط زندگی می بخشد. این لوستر بواسطه طرح زیبایی که دارد بیشتر مناسب پذیرایی، تالار و رستوران می باشد و باتوجه به سلیقه مشتری می تواند در فضایی قرار گیرد که زیبایی محیط تحت تاثیرش قرار گیرد. این لوستر نیز از جانب شرکت، ضمانت 10 ساله آبکاری را دارا بوده و این نشانگر اطمینان کیفیت آن می باشد. این لوستر دارای رنگهای آنتیک(زیتونی) و فورتیک(طلایی) نیز می باشد.رنگ طلایی(اصلاحاً آب طلا)دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.

بازگشت به لیست
لوستــر گنــدم

یکی دیگر از لوسترهای سبک پست مدرن، لوستر گندم است، این لوستر دارای شاخه هایی است که برجستگی های آن مانند خوشه گندم است و دارای ظرافت و زیبایی منحصربفردی می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این لوستر وجود چراغ LED بزرگی است که زیر بدنه اصلی قرار میگیرد و این امکان را دارد که زمان خاموش بودن لوستر از این چراغ استفاده شود. این لوستر نیز از جانب شرکت، ضمانت 10 ساله آبکاری را دارا بوده و این نشانگر اطمینان کیفیت آن می باشد. بدنه این لوستر دارای رنگ های آنتیک (زیتونی) و فورتیک (طلایی) نیز می باشد.رنگ طلایی (اصلاحاً آب طلا) دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.

بازگشت به لیست
لوستــر سورنــا

یکی دیگر از لوسترهای سبک پست مدرن، لوستر سورنا است، دقت و ظرافت قالبگیری در شاخه های این لوستر مهمترین ویژگی برجسته آن بشمار می رود.عرض هر شاخه در کنار نوع تم ساخت زیبایی وصف ناشدنی را به محیط الهام می بخشد. این نوع لوستر بیشتر برای تالارها، رستوران ها، هتل ها و نیز برای قسمت حال و پذیرایی منزل استفاده شده و طبق سلیقه مشتری قابلیت تغییرات در تعداد شاخه و ابعاد را دارد.این لوستر نیز از جانب شرکت، ضمانت 10 ساله آبکاری را دارا بوده و این نشانگر اطمینان کیفیت آن می باشد. بدنه این لوستر دارای رنگ های آنتیک (زیتونی) و فورتیک (طلایی) نیز می باشد.رنگ طلایی (اصلاحاً آب طلا) دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.

بازگشت به لیست
لوستــر ارمیــا

یکی از زیباترین و پرفروش ترین لوسترها در این فروشگاه، لوستر ارمیا بوده است، زیبایی و کیفیت ساخت و ظرافت قالبگیری،مهمترین ویژگی های آن بشمار می آید. از این نوع لوستر نیز در محلهایی چون هتل ها، رستوران ها و نیز حال و پذیرایی منزل  استفاده شده و با توجه به سلیقه مشتری با امکان امکان تغییر در تعداد شاخه و ابعاد مطابق با مساحت محیط امکان پذیر می باشد. این لوستر نیز از جانب شرکت، ضمانت 10 ساله آبکاری را دارا بوده و این نشانگر اطمینان کیفیت آن می باشد. بدنه این لوستر دارای رنگ های آنتیک (زیتونی) و فورتیک (طلایی) نیز می باشد.رنگ طلایی (اصلاحاً آب طلا) دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.

بازگشت به لیست