انـواع لوستــر و مشخصات آنها «بخش دوم»
لوستــر اسکـار

یکی از پرفروش ترین و در عین حال با کیفیت ترین لوسترهای این فروشگاه بی تردید لوستر اسکار بوده است. استقبال زیاد مشتریان عزیز از این لوستر بی دلیل نبوده است علت اصلی این استقبال در کنار ظاهری کلاسیک و مشتری پسندش، تمام برنز بودن آن است. یکی از لوسترهایی که به شرط برنز بودن به مشتریان گرامی معرفی می شود، لوستر اسکار می باشد. از این لوستر می توان در محیط های مسکونی، اداری و تجاری استفاده کرد و نیز مطابق سلیقه مشتری امکان تغییر در تعداد شاخه و ابعاد آن فراهم می باشد. این لوستر نیز از جانب شرکت، ضمانت 10 ساله آبکاری را دارا بوده و این نشانگر اطمینان کیفیت آن می باشد. بدنه این لوستر دارای رنگ های آنتیک (زیتونی) و فورتیک (طلایی) نیز می باشد.

بازگشت به لیست
لوستــر نیلــی

ظاهر این نوع لوستر، بگونه ای است که مطابق سلیقه اکثر مشتریان واقع شده است، در کنار ظرافت و زیبایی خیره کننده این لوستر، ترکیب رنگ های سفید و طلایی بکار رفته در آن می تواند با هر محیطی سازگاری داشته باشد و محیط را جلوه زیباتری ببخشد. این نوع لوستر نیز برای هتل ها و رستوران ها و حال و پذیرایی منزل جلوه زیبایی تری ایفا می کنند و مشتری نیز میتواند مطابق سلیقه خود تعداد شاخه و ابعاد آن را تغییر دهد.این لوستر نیز از جانب شرکت، ضمانت 10 ساله آبکاری را دارا بوده که نشانگر کیفیت ساخت آن می باشد.

بدنه این لوستر صرفا استاتیک(سفید و طلایی) می باشد.رنگ طلایی (اصلاحاً آب طلا) دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.


بازگشت به لیست
لوستــر آی.تـی

یکی دیگر از لوسترهای سبک مدرن در این فروشگاه، لوستر آی.تی می باشد. طراحی ساخت و ظرافت قالببندی ویژگی های بارز این نوع لوستر است. از این نوع لوستر غالبا در هتل ها و پاساژهای بزرگ و نیز در پذیرایی منازل بیشتر استفاده می شود و درخشش و زیبایی بی نظیری را در محیط نمایان می سازد، باتوجه به شرایط محیط و سلیقه مشتری امکان تغییر در ابعاد و تعداد شاخه ها فراهم است. این لوستر نیز از جانب شرکت، ضمانت 10 ساله آبکاری را دارا بوده و این نشانگر اطمینان کیفیت آن می باشد.
بدنه این لوستر دارای رنگ های آنتیک (زیتونی) و فورتیک (طلایی) نیز می باشد.رنگ طلایی (اصلاحاً آب طلا) دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.

بازگشت به لیست
لوستــر سه برگـــ ایتـالیـایـی

یکی از برجسته ترین و در عین حال زیباترین لوسترهای این فروشگاه، لوستر سه برگ ایتالیایی است.همانطور که از اسم آن مشخص است این طرح و قالبندی آن نظیر لوسترهای ساخت ایتالیا می باشد؛ ظرافت در ساخت بدنه این لوستر که از جنس چینی می باشد در کنار گلهایی دست ساز طراوتی خاص به این نوع بخشیده است. این لوستر بخاطر کیفیت و زیبایی که دارد غالبا در هتل ها مورد استفاده قرار میگیرد و در منازل هم در قسمت حال و پذیرایی جلوه گری خواهد کرد.این لوستر نیز دارای ضمانت 10 ساله آبکاری می باشد.
بدنه این لوستر دارای رنگ استاتیک(سفید و طلایی) می باشد.رنگ طلایی (اصلاحاً آب طلا) دارای پوشش مخصوص کوره ای بوده که مانع از سیاه شدن لوستر در دراز مدت می شود.

بازگشت به لیست