لوسترهای فروشگاه«گالری روشنا»

اصالت، زیبایی و ماندگاری از علل ماندگاری و محبوبیت لوسترهای برنزی میان مشتریان است. صد البته به علت قدمت دیرینه ی استفاده از فلز برنز در صنایع دستی ما، استفاده از این لوستر، به نوعی نمایانگر فرهنگ و تاریخچه باستانی ماست.
​​​​​​​ضمنا از دوام و استحکامی که لوسترهای برنزی برخوردارند نباید غافل بود. از این سبک لوستر می توان در سالن های تشریفاتی،اتاق های پذیرایی و یا هر کجا که نیاز به شکوه و جلال است، استفاده کرد و در کنار آن به منظور جلوه و نمود بیشتر از سایر تزئینات برنزی نیز در دکوراسیون منزل استفاده کرد.
لوستر برنزی که یکی از پرطرفدارترین و زیباترین نوع لوسترها می باشد که در قسمت های مختلف منزل همانند اتاق خواب، آشپزخانه و پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در تالارها، رستوران ها و هتل ها از این نوع لوستربه دلیل زیبایی خاصی که دارد بیشتر استفاده می شود.

لیست لوسترهای«کریستالی»

لوسترهای کریستالی فروشگاه گالری روشنا، از جدیدترین و با کیفیت ترین لوسترهای وارداتی است. این لوسترها آبکاری بسیار حرفه ای دارند بگونه ای که هر دو پوسته داخلی و خارجی آن آبکاری شده و اصطلاحا دو پوسته می باشند. فلذا 5 سال ضمانت بی قید و شرط آبکاری، به آنها اختصاص داده شده است.
برای انتخاب طرح لوستر ابتدا باید به سبک دکوراسیون داخلی و ابعاد منزل تان توجه کنید؛ در انتخاب لوستر متناسب با طراحی داخلی منزل نسبت به کلاسیک بودن و مدرن بودن، لوستر را انتخاب نمایید. مهمترین نکته در خرید لوستر کسب اطلاعات متراژی دقیق از فضای مورد نیاز برای خرید لوستر است. قبل از اقدام به خرید باید بدانید برای چه متراژی می خواهید لوستر بخرید. اندازه ارتفاع سقف، کاربری، وسعت فضا و ...
در صورتی که سقف خانه تان چندان بلند نیست بهتر است از لوسترهای آویز استفاده نکنید. یکی از مزایای استفاده از لوسترهای کریستالی سقفی با توجه به ارتفاع نه چندان بلند سقف خانه های امروزی سرگیر نبودن آن است.
لوسترهای کریستالی که ظاهری سلطنتی و لوکس دارند برای دکوراسیون های داخلی کلاسیک می توانند انتخابی مناسب و ایده آل باشند همچنین لوسترهای کلاسیک ظاهری خاص و متفاوت به فضا می بخشند و این مدل ها باعث می شوند تا دکوراسیون داخلی منزل شما لوکس و لاکچری تر به نظر برسد.
گلـوریــا 8 شاخه
کسپر 8 شاخه
  • لوسترهای«کریستالی»