انـواع و مشخصـات «ساعـت هـای دیواری»
سـاعت دیواری کلاسیک رومی مدل گرند آیس

طراحی این ساعت بگونه ای است که بخش زیادی از صفحه ساعت را آینه بدون هرگونه نقش و نگار تشکیل می‌دهد. محل استفاده این نوع غالبا در فضاهایی که از نورهای تزئینی مانند نورپردازی در کناف سقف، هالوژنها و یا لوستر استفاده می‌کنند، انعکاس بیشتری ایجاد می‌کند و درخشش بسیار زیبایی در زمان روشنایی نورها به چشم می‌آید. از ویژگی‌های ساعت دیواری گرند آیس، استفاده از آینه‌های شیشه‌ای با ضخامت 4 میلی متری است که انعکاس بالایی داشته و وزن کل ساعت بوسیله لایه پی وی سی کار شده بسیار سبک‌تر از سایر ساعت های کلاسیک می باشد. جنس بدنه آن از پی وی سی ضد آب بوده و امکان استفاده در مکان های مرطوب نیز را داراست.

بازگشت به لیست
مشخصات ساعت
سـاعت دیواری پازلی مــدل دیسپریتــ

ویژگی مهم این مدل ظاهر زیبای آن است بگونه ای که اعداد آن ناهمگون است برخی از اعداد آن بزرگتر از دیگری می باشد. این ترکیب مدرن مورد توجه بسیاری از همشهریان عزیز خصوصا زوج های جوان واقع گردیده است. محل استفاده این نوع با توجه به محیط زندگی و یا کار متفاوت می باشد اما غالبا در پذیرایی و جایی در محل دید مهمانان قرار میگیرد . ظاهر زیبای آن جنبه ی دکوراتیو نیز دارد که مورد توجه قرار گرفته است. از ویژگی‌های ساعت دیواری دیسپریت، استفاده از آن در مکان هایی است که براحتی قابل نصب و چسبیدن باشد . قدرت چسبندگی این ساعت بقدری بالا می باشد که امکان جداکردن از محل یا تغییر محل آن عملا غیر ممکن خواهد بود. براحتی روی کاغذ دیواری،گچ،سنگ،کاشی و .. ایستادگی دارد اما جنس آنها چرب یا غبارآلود نباید باشد.

بازگشت به لیست
مشخصات ساعت
سـاعت دیواری پازلی مــدل رومــی

این مدل از ساعت های مدرن با توجه به کاربردشان در دکور، بدون هیچ قاب و صفحه محافظی هستند که برای پوشش یک دیوار طراحی شده اند. ساعت پازلی رومی از جنس پلکسی گلس ساخته شده و قطعات آن بسیار سبک بوده و و در عین حال از انعکاس بالایی برخوردارست. تمامی قطعات این ساعت با فوم خودچسب 5 میلی متری ساخته شده تا علاوه بر قدرت چسبندگی زیاد، صفحه ساعت و نشانه ها از سطح بصورت برجسته نمایش داده شوند و در زیر نور سایه زیبایی روی دیوار ایجاد کنند.
از ویژگی های این مدل قابلیت انتخاب موتور از نوع آرامگرد یا تیک تاکی بوده و نیز دارای بهترین موتور موجود در بازار، یعنی موتور تایوانی می باشد

بازگشت به لیست
مشخصات ساعت
سـاعت دیواری مدرن رومی مــدل پرفکتــ

ساعت دیواری مدل پرفکت یکی از زیباترین و پرفروش ترین مدلهای ساعت دیواری دکوراتیو است. طراحی و کیفیت بالای آن یکی از ویژگی های این ساعت می باشد. متریال آن از MDF و آینه تشکیل شده و دارای قُطر 45 و 60 سانت -با توجه به ابعاد- می باشد. این مدل نیز در فضاهایی که از نورهای تزئینی مانند نورپردازی در کناف سقف، هالوژنها و لوسترهایی با تعداد شعلههای نوری استفاده شود، انعکاس نور و زیبایی کم نظیری را به محیط می بخشد. موتور این مدل نیز بصورت آرامگرد و اصل تایوان می باشد.

بازگشت به لیست
مشخصات ساعت
سـاعت دیواری آینه ای پازلی مــدل میــرور

اگر به دنبال ساعت دیواری با کیفیت و دکوراتیو و در عین حال قیمت مناسب هستید مدل میرور بهترین پیشنهاد برای شماست. این مدل از جنس پلکسی آینه ای ساخته شده و دارای متریال و زیبایی بی نظیری است. بخاطر نمای آینه ای آن جنبه دکوراتیو خارق العاده ای به محیط می بخشد. زیبایی و درخشش آن در فضاهایی که نور زیاد داشته باشد بیشتر منعکس می شود.این مدل نیز دارای موتور آرامگرد و تیک تاکی بوده و موتور اصل تایوان را دارد.

بازگشت به لیست
مشخصات ساعت