راهبــرد و هــدفــ ما

دیر زمانی از افتتاح و بازگشایی فروشگاه گالری روشنا نگذشته است که با توکل و استعانت از خداوند رزاق و با اعتماد و استقبال شما همشهریان عزیز، طیف وسیعی از مصنوعات خانگی چوبی با بالاترین سطح کیفیت همچون آینه و کنسول، میز تلویزیون، جلومبلی و عسلی، میز ناهارخوری، ویترین و... را عرضه نموده ایم. مهمترین این مصنوعات چوبی که مورد توجه همشهریان گرامی واقع شده است، سرویس و یا ست میز وکنسول می باشد که در سال جدید همانند گذشته از بهترین کیفیت و بروزترین طراحی، در کنار قیمت منصفانه عرضه خواهیم نمود و این توجه و اعتماد سرلوحه ادامه راه ما خواهد بود تا بدنبال همین اعتماد دایره وسیعتری از محصولات را برای شما عرضه خواهیم نمود.
از جدیدترین مصنوعات چوبی که به تازگی و با درخواست شما عزیزان به محصولات فروشگاه اضافه شده است، سرویس خواب می باشد که شامل تخت های مدرن و کلاسیک، پاتختی، میز آرایش، پاف و ...  خواهد بود؛ این سرویس خواب ها همانند دیگر محصولات فروشگاه با همان کیفیت و ظرافت ساخت عرضه شده است ودارای  قیمت های مناسبی نیز می باشند.
و اما مهمترین محصولات گالری روشنا، لوسترهای برنز و سبک برنز می باشد و همیشه مورد توجه و استقبال شما بوده است؛ به همین علت در سال جدید طرحهای جدیدتری را اضافه کرده و در آینده نزدیک نیز وسعت انتخاب بیشتری را خواهید داشت.
دلیل قیمتهای مناسب محصولات فروشگاه گالری روشنا این است که محصولات بدون هیچ واسطه ای از تولید کننده (شرکت تولیدی) به دست شما همشهریان عزیز می رسد و حذف واسطه های غیرضرور تفاوت چشمگیری در قیمت گذاری رقم خواهد زد.
از اهداف مهم فروشگاه در سال جدید در کنار عرضه بروزترین کیفیت و طراحی، امکان تحویل محصولات را در بازده زمانی کمتر می باشد و با یاری خداوند این مهم درحال انجام می باشد.
اعتماد و رضایت شما همشهریان عزیز همیشه مایه ی مباهات و باعث افتخار مجموعه گالری روشنا می باشد.

تماس با ما

مشتریان عزیز می توانند از طریق شماره تلفن های پشتیبانی و همچنین ارسال پیامک یا ایمیل هرگونه مشاوره یا سوالی را که داشته باشند را با ما در میان بگذارند. در کنار این راه های ارتباطی می توانید از کادر زیر نیز برای ارسال سوال یا درخواست مشاوره استفاده نمایید.
همکاران در بخش مشاوره و پشتیبانی در اسرع وقت پاسخگوی درخواست شما عزیزان خواند بود. با سپاس از حُسن توجه و انتخاب شما