انواع آینه و کنسول و مشخصـات آنها «بخش اول»
آینه و کنسول مــدل الگـانتــ

یکی از پرفروش ترین مدل های آینه و کنسول در فروشگاه "گالری روشنا"، مدل الگانت می باشد. این مدل، زیبایی محصور کننده ای داشته و در کنار کیفیت و جنس MDF استفاده شده برای ساخت آن، توجه مشتریان بویژه زوج های جوان را به خود معطوف نموده است. آینه های پرداخت شده در اطراف آن طرحی بخصوص داشته و جدای از این زیبایی فضای زیادی را درخود جای گرفته است. می توان بجای ویترین،گنجه،کمد و حتی میز آرایش، فقط یک آینه و کنسول داشته باشید تا کارکرد همه آنها را یکجا داشته باشد و در هزینه های خود صرفه جویی نمود. این مدل دارای ست شامل میز تلویزیون، جلومبلی و عسلی، میز ناهارخوری و... نیز می باشد.

بازگشت به لیست
مشخصات ست کامل
آینه و کنسول مــدل لومانـو

یکی دیگر از مدل هایی که نگاه مشتریان خصوصا زوج های جوان را بخود معطوف کرده و از پرفروش ترین کالاهای فروشگاه محسوب می شود، آینه و کنسول مدل لومانو می باشد. این مدل همانند مدل الگانت محصول یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های تولیدی در پایتخت -تهران- و حتی کشور می باشد. کیفیت ساخت، استفاده از بهترین نوع از MDF ACG، و در کنار طراحی بی نظیر ایرانی این مدل را ممتاز و برجسته نموده است. این مدل نیز دارای ست شامل میز تلویزیون،جلومبلی و عسلی،میز ناهارخوری و... نیز می باشد.

مشخصات ست کامل
بازگشت به لیست
آینه و کنسول مــدل دیامـوند

یکی از مدل های سبک مدرن در فروشگاه، مدل دیاموند می باشد. ظرافت و زیبایی ساخت در این مدل توجه را به خود جلب می کند. در کنار زیبایی سبک رنگ بندی منحصربفردی داشته بگونه ای که ترکیب دو رنگ در ساخت آن استفاده می شود(که طبق سلیقه و دکوراسیون منزل امکان تغییر را دارد). آینه های زیبایی در شکل بندی همچون الماس(ترجمه نام مدل) ساخته شده است ظاهری دلنشین و کم نظیری خلق نموده است. این مدل دارای ست مشترکی شامل میز تلویزیون، جلومبلی و عسلی نیز می باشد.

مشخصات ست کامل
بازگشت به لیست
آینه و کنسول مــدل داتیـس

یکی از کنسول های سبک نئوکلاسیک در این فروشگاه، مدل داتیس می باشد. این ست با توجه به کیفیت ساخت دارای استحکام زیادی استکه سالهای سال می تواند به عنوان میزی کارآمد در منزل یا محیط اداری دوام آورد. درب های مگنتی با حالت آرام بند یکی از ویژگی های برجسته آن بوده که علاوه بر قیمت مقرون بصرفه، نگاه ویژه مشتریان را به خود جلب نموده است.

بازگشت به لیست
آینه و کنسول مــدل گلوریــا

آینه و کنسول طرح گلوریا یکی از طرحهای سبک پست مدرن می باشد. ساختار و  متریال استفاده شده در این مدل از بهترین و با کیفیت ترین متریال بوده و از ام دی اف خارجی با روکش طبیعی از چوب گردو ساخته شده است. این کنسول دارای چهار درب می باشد که هر یک از دو طبقه تشکیل می شوند و از ویژگی های مهم آن این است که دربها بصورت مگنتی باز می شوند. کیفیت ساخت و زیبایی منحصربفرد این طرح را به عنوان یکی از طرحهای پرفروش معرفی کرده است. این کنسول دارای ست مشابه میز تلویزیون نیز می باشد که با همان کیفیت عرضه می شود.

بازگشت به لیست
آینه و کنسول مــدل کانــزا

این مدل آینه و کنسول از سبک های مدرن این فروشگاه می باشد. حالت ویترین تنها ویژگی خاص فقط در این طرح یافت خواهد شد. طراحی بی نظیر در کنار ابزار ساخت ممتاز از ویژگی های دیگر این طرح می باشد. طیف رنگی استفاده شده در این طرح بصورت رنگهای متضاد، زیبایی محیط را بیشتر خواهد کرد.

بازگشت به لیست